מגוון טיפולי גוף

מגוון טיפולי גוף

ג'הארה
רגעים של קסם. טיפול במים בשיטת ג'הארה  מעניק חוויה בלתי נשכחת של ריחוף וציפה מרגיעה במים החמימים. התנועה המשולבת עם הקשבה והמתיחות העדינות, מעודדת שחרור ממתחים ומשפרת את ההרגשה הכללית.

עיסוי חוויה
עיסוי משולב עדין מרגיע ומפנק. משלב כמה טכניקות, עוזר בשחרור שרירים, המרצת מחזור הדם, שיפור תפקוד מערכות הגוף, איזון גוף נפש והפגת מתחים.

עיסוי שוודי
עיסוי שוודי קלאסי נעשה על פני שטח שריר נרחב העיסוי מזרים את הדם, משפר את תפקוד מערכות הגוף, מרגיע ומרענן, מרפה את השרירים והמפרקים
 
עיסוי ארומטי
עיסוי מרגיע ומשחרר. טיפול משולב של טכניקות עיסוי ושמנים ארומתיים בעלי תכונות רפואיות המשפיעות בצורה מהירה על המוח דרך חוש הריח וספיגת השמנים דרך העור. תערובות השמנים מותאמות לצרכי המטופל לאחר שיחה ואבחון צרכיו הגופניים והנפשיים. עיסוי מפנק במיוחד
 

רפלקסולוגיה
נקודות בכף הרגל משקפות אברים בכל הגוף. באמצעות לחיצות, עיסוי ופיתול ניתן לעודד תהליכי הבראה טבעיים. הטיפול מגביר חילוף חומרים, מחזק את המערכת החיסונית, מאפשר רגיעה ושחרור מצבי לחץ.

שיאצ'ו
המילה שיאצ'ו מורכבת משתי הברות: שי - אצבע, אצ'ו - לחץ. ואכן בשיטת הטיפול עצמה מבצע המטפל לחיצות לאורך מרידיאנים (ערוצי אנרגיה). הלחץ מיושם על אזורים ונקודות מדויקות ברחבי הגוף ומטפל בדיסהרמוניה אנרגטית, מעורר את תנועת האנרגיה והדם בגוף, מנקה ושומר על גמישות הגוף, משפיע על עצמות ומפרקים. הטיפול מתבצע בלבוש מלא על מזרון.

עיסוי באבנים חמות
עיסוי הגוף באבנים חמות המונחות בעדינות על הגוף בנקודות מיוחדות תוך כדי עיסוי וחימום נקודתי - ממריץ ומשחרר אנרגיה על פני הגוף כולו.

תמונת היום

מגוון טיפולי גוף

צור קשרצור קשר

:שם
:טלפון
:Email

חדשות ועדכוניםחדשות ועדכונים

מדיניות מרכז נגה - חשוב!
חשוב ביותר !
 
הבריכה הינה בריכה טיפולית - ללוח שעות הבריכה לאורחים אנא הכנסו לכפתור הבריכה הטיפולית.
 
 
אין להביא חיות מחמד. 
טיול עששיות בפארק הירדן - חוויה משפחתית
טיול עששיות של ק"מ וחצי בסבך ובמים עד הקרסול בו נאזין לרחשי הלילה, נפעיל את כל חמשת החושים ונצפה בכוכבים.
לפרטים: ירון - 050-4000779 או ענת - 050-4040535
צלצלו אלינו
לפרטים וקשר צלצלו
054-4412244