תקנון ומדיניות האתר נגה אירוח כפרי, עוסק מורשה 557656667.
על מנת שנוכל להעניק חווית אירוח נעימה לכלל אורחינו אנו מקפידים על הכללים הבאים :

 • אמצעי תשלום – מזומן,  או אשראי (עד שלושה תשלומים ללא ריבית).
 • תינוק הוא מי שגילו פחות משלוש שנים, מעל גיל זה חובת תשלום לכולם.
 • מבוגר הוא מי שגילו מעל 18 שנים.
 • בסופי שבוע, חגים וחופשים ניתן להזמין מינימום 2 לילות, אלא אם כן נקבע אחרת.

שעת קבלת הבקתות
החל מהשעה 15:00.

שעת עזיבה
ימים א' – ה' עד השעה 11:00.
שבת (בתיאום מראש) עד השעה 16:00.

 • מגבות בריכה מחכות לכם בסלסלה נפרדת בבקתה.
 • האירוח הכפרי וכל שירותיו הנלווים מיועדים לאורחי האירוח בלבד, אין להזמין אורחים ללא תיאום מראש. השימוש בבריכה לאורחים שאושרו יהיה בתוספת 50 ₪ לאדם.
 • הבריכה הינה בריכה טיפולית ולכן השימוש בה לאורחי הבקתות באמצע השבוע הינו בתיאום מראש בלבד.

 • השימוש בבריכה בחגים וחופשות בית הספר דומה לשבת (כדאי לברר מראש).

 • אנו שומרים לעצמינו את הזכות לשינוי בשעות הבריכה לאורחים בהתאם ללוח הטיפולים.

 • אין מציל בבריכה, ועל כן הכניסה לבריכה  אסורה מתחת לגיל 18 ללא ליווי מבוגר.

 • החלפת מגבות בבקתה לאחר שני לילות, החלפת מצעים, לאחר שלושה לילות על פי בקשה.
 • בחדר מחברת עם המלצות לטיולים ומסעדות באיזור ואנו, כמובן, נשמח להמליץ.

 • בישוב יש מכולת הפתוחה בימים א-ה בין השעות: 16:00-8:30
  וביום שישי בין השעות 8:30 עד 14:00.
 • המלצות לספקי מזון/קייטרינג – שאל אותנו.
 • השירותים הבאים בלבד כלולים באירוח: לינה , שימוש בבריכת השחייה המחוממת בסאונה ובג'קוזי בשעות שפורסמו.
 • "נגה אירוח כפרי" רשאי לשנות בכל עת את תנאי קבלת ההזמנות ומחירי הלינות אך הזמנה שכבר בוצעה ואושרה יכובד מחירה.

 • המחירים הנקובים באתר הם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ.

 • "נגה אירוח כפרי" תהא רשאית להפסיק את השהייה באתר לאורח שלא יעמוד בדרישות תקנון זה ו/או חלקן וזאת ללא מתן פיצוי כלשהו לאורח.

 • "נגה אירוח כפרי" רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש למשתמש. "נגה אירוח כפרי" תפרסם באתר את התנאים החדשים ותחילת תוקפם תהיה מועד פרסומם.

 • העישון בבקתות אסור.
 • אין להכניס חיות מחמד למתחם האירוח.
 •  אין להכניס/להשתמש ב מערכות הגברה וקריוקי במתחם האירוח.
 • על מנת לאפשר מנוחה ובילוי לכלל אורחינו ושכנינו נהוגות אצלנו שעות שקט: אין להשמיע מוזיקה או להרעיש מחוץ לבקתות בין השעות 13:00-17:00 ואחרי השעה 22:00.

 • מסביב לאתר האירוח שלנו שכנים ושטחים חקלאיים. כל הרכוש שבתוכם או בסביבתם, בחצרות ובמדשאות כולל עצי הפרי הינו רכוש פרטי ואסור בשימוש אורחי הבקתות.

 • סידרנו עבורכם פינות ברביקיו מיוחדות, עשיית ברביקיו אפשרית אך ורק בפינות אלה.

 • אין "נגה אירוח כפרי" אחראי על שמירת רכושכם בעת שהותכם בו, אנא שימרו עליו.

 • "נגה אירוח כפרי" רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, תוכנו, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו והכל ללא צורך להודיע למשתמש על כך מראש. המשתמש/האורח מצהיר כי לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי "נגה אירוח כפרי" בקשר לכך.

התנאים הרשומים מטה מעוגנים בדיני הגנת הצרכן ואלו התנאים שנפעל על פיהם, במידה וחס וחלילה תרצה/י לבטל הזמנתך.

הזכות לבטל : אם מכל טעם שהוא, תהא מעוניין לבטל את ההזמנה, תוכל לעשות כן בתוך 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה או מיום קבלת מסמך גלוי (לפי המאוחר מביניהם), ובלבד שהביטול ייעשה יותר מ-7 ימי עסקים קודם למועד מימוש ההזמנה.

גביית דמי ביטול : בכרטיס אשראי בתאריך האירוח שבוטל בגובה 50% מההזמנה או לילה אחד לבקתה, הנמוך מבינהם..

אופן הביטול : מובהר בזאת כי הודעת ביטול תקפה הינה הודעה שניתנה בכתב בלבד, והודעת ביטול בעל פה לא תיחשב. את הודעת הביטול ניתן להעביר באמצעות פקס,

 לפקס שמספרו 153-4-6732430 או באמצעות אי-מייל לכתובת info@nog.co.il

 "נגה אירוח כפרי" יאשר בחוזר את קבלת הודעת הביטול. במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום שבתון בארץ יחשב יום הביטול מיום העבודה הראשון שלאחריו.

ביטול בחריגה מהמועדים הקבועים בחוק : במקרה של ביטול אחרי יותר מ- 14 יום ממועד ביצוע ההזמנה ו/או פחות מ- 7 ימי עסקים למועד מימוש ההזמנה, יחולו הכללים הבאים:

פחות משבעה ימים ועד 24 שעות מראש יחוייב כאמור 50% מההזמנה או לילה אחד לבקתה, הנמוך מבינהם..

בביטול של 24 שעות ופחות קודם למימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול של 100% מערך ההזמנה.

פרטים נוספים על אתר האירוח הכפרי ניתן למצוא באתר אינטרנט זה . ברצוננו להדגיש :

 1. המשתמש מצהיר, מאשר ומסכים כי המידע המוצג באתר ו/או כל חלק ממנו הינו רכושו הבלעדי של "נגה אירוח כפרי", וכי "נגה אירוח כפרי" שמורות כל זכויות היוצרים במידע ו/או כל חלק ממנו.
 2. המשתמש מתחייב להשתמש במידע לשימושו האישי בלבד. המשתמש מתחייב שלא להעתיק, לצלם, להדפיס, לשכפל, להפיץ, למכור, לשדר או לפרסם את המידע באתר, ו/או חלק ממנו ללא הסכמה מראש ובכתב של "נגה אירוח כפרי", למעט לצורך שימוש אישי בלתי מסחרי במידע.
 3. המשתמש מצהיר מאשר ומסכים כי הלוגו והסימנים המסחריים המוצגים באתר שייכים "נגה אירוח כפרי". כל הזכויות באתר ללא יוצא מן הכלל, שמורות באופן בלעדי ל"נגה אירוח כפרי".
 4. המשתמש מצהיר בזאת, כי הוא יודע שהשימוש באתר האינטרנט עלול להיות כרוך בסיכונים וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שיעשה באתר ו/או במידע. המידע הינו לשימושו האישי של המשתמש בלבד והשימוש בו, לרבות כל הסתמכות עליו, הינם על אחריותו הבלעדית של המשתמש.
 5. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שהתמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, וכי ייתכנו שינויים בין התמונות לבין מראה אתר האירוח במציאות.
 6. המידע מוצג באתר כפי שהוא ("as is"). "נגה אירוח כפרי" אינה אחראית להתאמת המידע לצרכי המשתמש ואינה אחראית כלפי המשתמש בשל אי יכולתו לעשות שימוש במידע מסיבה כלשהי. המשתמש לבדו ישא באחריות לאופן בו הינו עושה שימוש במידע.
 7. "נגה אירוח כפרי" עושה הכל כדי שהמידע באתר יהיה נכון ומדויק ככל שניתן, אולם המידע אינו מתיימר להוות ניתוח מלא או מפורט של כלל הנושאים המפורטים בו. המידע הינו חלקי וכללי בלבד. "נגה אירוח כפרי" לא תשא בכל אחריות לגבי טעות במידע המוצג באתר.
 8. "נגה אירוח כפרי" לא תהיה אחראית בגין כל נזק, אי נוחות, הפסד, הוצאה או עוגמת נפש, העלולים להיגרם למשתמש או לרכושו או לכל צד שלישי, במישרין או בעקיפין, עקב הכניסה לאתר והשימוש בתכני האתר ו/או בקשר עם המידע, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, כתוצאה מהמפורט להלן:
  א. עיכוב בקבלת המידע כתוצאה מעומסים בקווי תקשורת.
  ב. שיבוש לרבות השמטה, שגיאה, אי דיוק או עדכניות המידע כתוצאה משיבוש ו/או מתקלה באמצעי תקשורת, חומרה, או התוכנה במערכות המחשב של המשתמש, "נגה אירוח כפרי" או מכל סיבה אחרת.
  ג. חשיפה וגילוי מידע על המשתמש לצד ג' כלשהו כתוצאה משימוש המשתמש באתר "נגה אירוח כפרי"  ו/או מכניסתו אליו ו/או באמצעי אבטחת המידע של המשתמש.
 1. "נגה אירוח כפרי" לא תשא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתמש כל שהוא באתר או כל גורם אחר שאינו בשליטתה.
 2. "נגה אירוח כפרי" לא תישא באחריות לשינויים שנעשו במידע לא על ידה.
 3. "נגה אירוח כפרי" אינה אחראית לטעות שתעשה על ידי המשתמש בהקלדת פרטי ההזמנה, לרבות טעות בתאריך, גיל ו/או מספר המתארחים, מספר חדרים וכל שירות אחר המוזמן דרך האתר
 4. לנוחיות המשתמש באתר "נגה אירוח כפרי", עשוי האתר להכיל מעת לעת קישורים (לינקים) לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. אירוח "נגה אירוח כפרי" אינה נושאת באחריות למידע המופיע באתרים המקושרים, לתוקפם וחוקיותם. "נגה אירוח כפרי" אינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו/או לרכושו, כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע ו/או התכנים המופיעים באתרים אליהם יגיע המשתמש באמצעות או דרך שימוש בקישורים הקיימים באתר "נגה אירוח כפרי"
 5. "נגה אירוח כפרי" רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, תוכנו, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו והכל ללא צורך להודיע למשתמש על כך מראש. המשתמש מצהיר כי לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי "נגה אירוח כפרי" בקשר לכך.