להשלמת חוויית החופשה האולטימטיבית,
אנו ממליצים להתפנק וליהנות מטיפולי גוף וטיפולי מים,
שיעשו לכם כל כך טוב.

כל הטיפולים בהזמנה מראש בלבד.

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי קלאסי נעשה על פני שטח שריר נרחב העיסוי מזרים את הדם, משפר את תפקוד מערכות הגוף, מרגיע ומרענן, מרפה את השרירים והמפרקים.

עיסוי ארומטי

עיסוי מרגיע ומשחרר. טיפול משולב של טכניקות עיסוי ושמנים ארומטיים בעלי תכונות רפואיות המשפיעות בצורה מהירה על המוח דרך חוש הריח וספיגת השמנים דרך העור. תערובות השמנים מותאמות לצרכי המטופל לאחר שיחה ואבחון צרכיו הגופניים והנפשיים. עיסוי מפנק במיוחד.

רפלקסולוגיה

נקודות בכף הרגל משקפות אברים בכל הגוף. באמצעות לחיצות, עיסוי ופיתול ניתן לעודד תהליכי הבראה טבעיים. הטיפול מגביר חילוף חומרים, מחזק את המערכת החיסונית, מאפשר רגיעה ושחרור מצבי לחץ.

שיאצ'ו

המילה שיאצ'ו מורכבת משתי הברות: שי-אצבע, אצ'ו – לחץ, ואכן בשיטת הטיפול עצמה מבצע המטפל לחיצות לאורך מרידיאנים (ערוצי אנרגיה). הלחץ מיושם על אזורים ונקודות מדויקות ברחבי הגוף ומטפל בדיסהרמוניה אנרגטית, מעורר את תנועת האנרגיה והדם בגוף, מנקה ושומר על גמישות הגוף, משפיע על עצמות ומפרקים. הטיפול מתבצע בלבוש מלא על מזרון.

עיסוי באבנים חמות

עיסוי הגוף באבנים חמות המונחות בעדינות על הגוף בנקודות מיוחדות תוך כדי עיסוי וחימום נקודתי – ממריץ ומשחרר אנרגיה על פני הגוף כולו.

איורוודה

עיסוי הודי בשיטת האיורוודה הקלאסית להרגעה (אבהיאנגה) וניסוך שמן שומשום חם על המצח לפתיחת העין השלישית (שירודהרה). מאזנת גוף ונפש. זהו טיפול ארוך.

טיפול במים בשיטת ג'הארה®

 שיטת ג'הארה® מעניקה חוויה בלתי נשכחת של ריחוף וציפה מרגיעה במים חמימים. הטיפול, בציפה על הגב, תמיכת ראש מלאה ע"י המטפלת ומצוף מתחת לברכיי המטופל. תפקידו של המצוף לתמוך בגב התחתון והוא מסייע להתארכות עמוד השדרה והפחתת הלחץ ממפרקי הגוף. התנועה העדינה המשולבת עם ההקשבה לנשימה מקלה על כאבים, מעודדת שחרור ממתחים, משפרת את ההרגשה הכללית ומעודדת להגברת המודעות הגופנית ושיפור היציבה.